מועדון טוב – מבצעים והטבות, מי זכאי ואיך להצטרף?

בואו להיות חברים שלנו, הצטרפו אל מועדון קנה לי SHOP הרשמי:
קהילת פייסבוק | ערוץ טלגרם | ערוץ וואטסאפ
והתעדכנו במבצעים והטבות בלעדיות!

המחיר השתנה? המוצר אינו במלאי? הקופון לא תקף? פנו אלינו כאן כדי לעדכן

מועדון טוב נותן לעמיתים המצורפים למועדון מגוון של הטבות, מבצעים והנחות קבועות, וכן אירועים שונים של תרבות ופנאי. מדובר על אחד המועדונים הגדולים והוא מיועד בעיקר לעובדי מדינה.

הנה מה שאתם צריכים לדעת.

מהו מועדון טוב?

מועדון טוב הוא המועדון העיקרי של עובדי המדינה בישראל ומיועד עבורם ולגמלאים בלבד. המועדון הוקם על ידי החברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי מדינה – חברה בבעלות משותפת של מדינת ישראל ושל הסתדרות עובדי המדינה.

מועדון הצרכנות מונה מאות אלפי עמיתים בישראל והוא מאפשר להם לקבל הנחות קבועות, הטבות ומבצעים, תווי קנייה, שירותים ומוצרים שונים, נופש, בידור ופנאי, וגם פעילויות נוספות.

מי יכול להצטרף?

זכאי להצטרף למועדון טוב הוא מי שנמנה עם האוכלוסיה הזו עובדי מדינה, גמלאים ופעילים נוספים.

בנוסף, זכאי להצטרף גם בני משפחה מדרגה ראשונה של עובד המדינה.

מבצעים והטבות מועדון טוב

מועדון צרכנות טוב מציע:

  • אוכל ומסעדות – הנחות עד 25% ושוברים למימוש במסעדות שונות.
  • הנחות על מבצעים – הנחות ברכישת מוצרים ושירותים של חנויות ועסקים שעובדים עם המועדון.
  • תיירות ונופש – מחירים מיוחדים עבור מימוש לצרכי מנוחה וחופשה, לינה, בתי מלון ועוד.
  • פנאי ובידור – כרטיסים ומופעים, הצגות, סנדאות, פארקים וספורט.

כדי להנות מהטבות אלו, צריך לגשת לאתר האינטרנט של המועדון בקישור זה: www.tov.org.il או דרך האפליקציה לטלפון. עם כניסה של פרטים אישיים למערכת תוכלו לצפות בכל ההטבות וגם איך לממש אותן.

כמה עולה מועדון טוב?

מועדון טוב הוא ללא תשלום כלל, אין מחיר או עלות.

הצטרפות למועדון טוב

כדי להצטרף למועדון, צריך להיות פשוט עובד מדינה או גמלאי. במילים אחרות, ההצטרפות היא אוטומטית לכל מי שמצטרף לשירות המדינה.

מצטרפים חדשים לשירות המדינה מקבלים את הסיסמא לכניסה למועדון בתוך 3 חודשים והיא מופיעה בתלוש השכר. עובדים ותיקים יכולים לצפות בסיסמא בתלושי שכר של חודשים ינואר, מאי, יולי, ספטמבר. גמלאים מקבלים את הסיסמא בתלוש קצבה של חודש יולי.

למידע נוסף, ניתן לפנות לשירות לקוחות של מועדון טוב בטלפון 6611*.

כרטיס אשראי ישראכרט עם מועדון טוב

מועדון טוב עובד עם חברת כרטיסי אשראי ישראכרט. בשיתוף פעולה זה, אפשר להנות גם מהטבות של המועדון וגם מהטבות של כרטיס האשראי ישראכרט.

הערה: המידע המוצג כאן באתר הוא בגדר המלצה בלבד. החנויות ו/או המוצרים עשויים להשתנות ולהתעדכן מעת לעת והם יכולים שלא להיות זמינים או פעילים. ככל שמצויין פרטי מחירים של מוצרים או שירותים, הרי שהם נכונים נכון למועד פרסום התוכן, והמחירים כאמור עשויים להתעדכן מעת לעת. ככל שיש קוד קופון, הרי שהוא בתוקף בכפוף לתנאי החנות, הוא עשוי להתבטל או להציע הנחה פחותה או להיות מוגבל בצורה כזו או אחרת. בעניין מחירים במטבע זר, ההמרה נעשית על בסיס השער היציג האחרון של בנק ישראל נכון למועד פרסום התוכן. אתר זה אינו מוכר מוצרים ולפיכך הקנייה וההתנהלות מול החנות היא על אחריות המשתמש בלבד. אם יש בעיה, נשתדל לסייע במידת האפשר והיכולת. התמונות והסרטונים באדיבות היצרנים, המותגים, היבואנים או האתרים והחנויות המוכרים את המוצר. המידע המופיע בעמוד המוצר מבוסס על המידע המופיע אצל היצרן, המותג, היבואן או החנות בה המוצר נמכר ולכן האחריות על נכונות המידע היא עליהם. ברכישת מוצרים מחוץ לארץ, מומלץ לוודא התאמה לתקנים בישראל, לרבות אישורים או רישיונות נדרשים.
בואו להיות חברים שלנו, הצטרפו אל מועדון קנה לי SHOP הרשמי:
קהילת פייסבוק | ערוץ טלגרם | ערוץ וואטסאפ
והתעדכנו במבצעים והטבות בלעדיות!

המחיר השתנה? המוצר לא זמין? פנו אלינו כאן כדי לעדכן

הרשמה לקבלת עדכונים במייל

נשלח לכם דילים, מבצעים והטבות

קניות באינטרנט - קנה לי
Logo