אמזון פריים Amazon Prime – מועדון לקוחות עם הטבות רבות

בואו להיות חברים שלנו, הצטרפו אל מועדון קנה לי SHOP הרשמי:
קהילת פייסבוק | ערוץ טלגרם | ערוץ וואטסאפ
והתעדכנו במבצעים והטבות בלעדיות!

המחיר השתנה? המוצר לא זמין? פנו אלינו כאן כדי לעדכן

קונים הרבה באתר הקניות אמזון? אתם חייבים להכיר את מועדון הלקוחות אמזון פריים שמקנה לכם הטבות שוות. מעל 100 מיליון אנשים לא טועים, הם הצטרפו לחברות במועדון.

הנה כל מה שאתם חייבים לדעת כולל הצטרפות וניסיון חינם.

אז מה זה אמזון פריים?

אמזון פריים Amazon Prime הוא מועדון הלקוחות הרשמי של אתר הקניות המוביל בעולם אמזון Amazon, אשר מקנה הטבות מיוחדים לחברים בו.

לקוחות שמבצעים קנייה באינטרנט באתר אמזון, מקבלים את המשלוח בתוך התקופה הקבועה בהתאם לסוג המשלוח. לקוחות אמזון פריים, שהם גם חברי המועדון, מקבלים משלוח מועדף "שילוח פריים" שמאפשר ללקוחות לקבל את המוצר תוך 48 שעות בלבד. בחלק מהמקרים המשלוח מגיע תוך 24 שעות (יום אחד) ולעיתים גם בתוך אותו יום. השירות הזה אינו עולה כסף בפני עצמו.

לקוחות אמזון פריים יכולים גם להנות משירותי אמזון אחרים כמו פריים וידאו, פריים מוזיקה ושירותים נוספים ללא כל תשלום נוסף בהתאם להחלטת החברה ולשירותים השונים.

אמזון פריים מאפשר גם לחבריו לרכוש מוצרים בלעדיים המיועדים רק לחברי המועדון ובחלק מהמקרים ניתנת עדיפות לחברי המועדון, כך למשל המוצר יהיה זמין לרכישה עבורם לפני כולם.

האם כדאי?

המועדון הוא איכותי ומתאים מאוד למי שקונה הרבה באתרי אמזון (העולמי או המקומיים) או מי שרוצה להשתמש במוצרים או שירותים נוספים נלווים שבכל זאת קונה אותם בנפרד.

המשלוח המהיר ניתן באותן מדינות בהן קיימים מחסנים של אמזון, כך שהיא יכולה להתחייב על זמני ההגעה של המשלוח. בישראל אפשר להנות מכל ההטבות של אמזון פריים, למעט משלוח מהיר, כי כרגע אין כאן מחסנים קיימים ועובדים של אמזון.

כמה עולה אמזון פריים?

כל התענוג הזה לא בחינם. אמזון פריים עולה כסף בנפרד עבור כל אתר מקומי של אמזון (כמו ארה"ב, אנגליה, גרמניה וכד'). ישראל משוייכת כרגע לאתר העולמי הרשמי Amazon.com.

ניתן לקבל 30 ימים בתור ניסיון חינם וללא תשלום כלל (באתר אנגליה 14 ימי ניסיון). לאחר מכן אפשר לבטל בכל עת ואין שום התחייבות. המחירים הם:

אתר אינטרנטמחירים – מנוי חודשי או מנוי שנתי מראשקישור הצטרפות ניסיון חינם
אמזון ארצות הברית העולמי (Amazon.com)חודשי – 14.99 דולר
שנתי – 139 דולר
קישור זה
אמזון אנגליה בריטניה (Amazon.co.uk)חודשי – 8.99 לירה שטרלינג פאונד
שנתי – 95 לירה שטרלינג פאונד
קישור זה
אמזון גרמניה (Amazon.de)חודשי – 8.99 אירו
שנתי – 89.90 אירו
קישור זה
אמזון איטליה (Amazon.it)חודשי – 4.99 אירו
שנתי – 49.90 אירו
קישור זה
אמזון ספרד (Amazon.es)חודשי – 4.99 אירו
שנתי – 49.90 אירו
קישור זה
אמזון צרפת (Amazon.fr)חודשי – 6.99 אירו
שנתי – 69.90 אירו
קישור זה
מחירי אמזון פריים באתרי Amazon

איך מצטרפים לאמזון פריים?

לקבלת 30 ימי ניסיון בחינם באמזון פריים – לחצו על אחד הקישורים בטבלה מקודם.

אמזון פריים דיי

הטבה נוספת של המועדון הוא יום הקניות שנקרא אמזון פריים דיי. זהו יום קניות מיוחד, רק של אתר אמזון, ורק של חברי המועדון. חג הקניות חל בחודש יולי בכל שנה, ולכן מומלץ כי יהיה חשבון פעיל בתקופה זו.

הערה: המידע המוצג כאן באתר הוא בגדר המלצה בלבד. החנויות ו/או המוצרים עשויים להשתנות ולהתעדכן מעת לעת והם יכולים שלא להיות זמינים או פעילים. ככל שמצויין פרטי מחירים של מוצרים או שירותים, הרי שהם נכונים נכון למועד פרסום התוכן, והמחירים כאמור עשויים להתעדכן מעת לעת. בעניין מחירים במטבע זר, ההמרה נעשית על בסיס השער היציג האחרון של בנק ישראל נכון למועד פרסום התוכן. אתר זה אינו מוכר מוצרים ולפיכך הקנייה וההתנהלות מול החנות היא על אחריות המשתמש בלבד. אם יש בעיה, נשתדל לסייע במידת האפשר והיכולת. התמונות והסרטונים באדיבות היצרנים, המותגים, היבואנים או האתרים והחנויות המוכרים את המוצר. המידע המופיע בעמוד המוצר מבוסס על המידע המופיע אצל היצרן, המותג, היבואן או החנות בה המוצר נמכר ולכן האחריות על נכונות המידע היא עליהם. ברכישת מוצרים מחוץ לארץ, מומלץ לוודא התאמה לתקנים בישראל, לרבות אישורים או רישיונות נדרשים.
בואו להיות חברים שלנו, הצטרפו אל מועדון קנה לי SHOP הרשמי:
קהילת פייסבוק | ערוץ טלגרם | ערוץ וואטסאפ
והתעדכנו במבצעים והטבות בלעדיות!

המחיר השתנה? המוצר לא זמין? פנו אלינו כאן כדי לעדכן

הרשמה לקבלת עדכונים במייל

נשלח לכם דילים, מבצעים והטבות

קניות באינטרנט - קנה לי
Logo