אמזון פריים דיי 2022 (Prime Day) – כל המבצעים וההטבות

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

עושים קניות באתר אמזון העולמי או האתרים המקומיים? אמזון פריים דיי הוא אחד ימי הקניות שאתם לא רוצים לפספס אותם. מדובר על אחד הימים החזקים של אתר המסחר האלקטרוני המוביל בעולם.

הנה כל מה שאתם חייבים לדעת.

מה זה אמזון פריים דיי?

אמזון פריים דיי (Amazon Prime Day) הוא יום קניות ייעודי של אתרי אמזון (יש מספר אתרים מקומיים) החל משנת 2015. בשונה מהחגים שאתם בטח מכירים כמו יום הרווקים הסיני, בלאק פריידי, סייבר מאנדיי או אפילו שופינג איי אל, חג אמזון פריים דיי מיועד אך ורק ללקוחות אמזון, וליתר דיוק – ללקוחות אמזון פריים.

במהלך יום הקניות הבלעדי של החברה, ניתנים מבצעים והנחות על מגוון מוצרים הנמכרים באתר ואף מוצרים ושירותים מבית החברה כגון מוצרים בפיתוח שלה או שירותים המוצעים על ידה.

צרכנים שאוהבים לקנות את מוצרי אמזון או שירותיהם, יכולים למצוא כי ביום זה יוכלו למצוא הנחות טובות על המוצרים השונים. כמובן גם הרבה ספקים ומוכרים באמזון משתתפים באירוע הקניות.

מתי אמזון פריים דיי?

אמזון פריים דיי חל תמיד באמצע חודש יולי (בדרך כלל) בכל שנה החל מחצות הלילה בארה"ב (בישראל החל מהשעה 10:00 בבוקר).

אמזון פריים דיי 2022 חל בימים שני ושלישי בתאריכים 18.06.2022 ועד 19.06.2022. (תאריך משוער).

חג הקניות נמשך 48 שעות רצופות במהלכם ניתנות ההנחות, אך לעיתים אמזון יכולה להתחיל במכירה מוקדמת וייעודית. כמובן שכדאי להתחשב בהפרשי הזמן.

הרשמה למועדון אמזון פריים

כפי שאתם מנחשים, אמזון פריים דיי מיועד לא לכל הלקוחות ולא לכל הקונים באתר החברה, אלא רק ללקוחות שהם חלק ממועדון אמזון פריים. זהו מועדון לקוחות ייעודי במסגרתו הלקוחות מקבלים גם משלוח מהיר של עד 48 שעות ולפעמים מהיר אף יותר.

חברות במועדון עולה כסף, אבל אפשר לקבל 30 ימי ניסיון בחינם על ידי הרשמה דרך העמוד הבא. המועדון מקנה גם הנחות בלעדיות לחברי המועדון, אפשרות לרכישה מוקדמת, קבלת שירותי אמזון האחרים ללא תשלום נוסף (כמו פריים וידאו) ועוד.

מומלץ להירשם לאתר ולמועדון בתחילת חודש בו מתחיל האירוע. כדי שתוכלו להנות מיום הקניות הזה כאשר אתם חברי המועדון וגם כדי להשתתף במבצעים של מכירה מוקדמת שיכולים להיות לפני המועד.

מבצעי אמזון פריים דיי

כדי למצוא את כל המבצעים, ההנחות וההטבות של חג הקניות פריים דיי, היכנסו לעמוד זה.

תוכלו להנות ממבצעים של מוצרי אמזון כמו קינדל (קורא ספרים אלקטרוני), פייר טיוי (סטרימר לצפייה בטלוויזיה ובתוכן), אקו דוט (רמקול חכם) ועוד. כמו כן, יש הנחות על שירותים כמו פריים וידאו, ספרים אלקטרוניים ועוד.

מוכרים רבים ובעלי חנויות באמזון גם משתתפים באירועים ומציעים הנחות ומבצעים שווים במיוחד כמו על מוצרי אלקטרוניקה, ביגוד והנעלה, אסתטיקה ויופי, מוצרים לבית ולגינה ועוד.

תאריכי אמזון פריים דיי

  • אמזון פריים דיי 2022 – ימי שני ושלישי 18-19 יוני 2022. (לא סופי).
  • אמזון פריים דיי 2021 – ימי שני ושלישי 21-22 יוני 2021.
  • אמזון פריים דיי 2020 – ימי שלישי ורביעי 13-14 אוקטובר 2020.
  • אמזון פריים דיי 2019 – ימי שני ושלישי 15-16 יולי 2019.
  • אמזון פריים דיי 2018 – ימי שני ושלישי 16-17 יולי 2018.

רוצים לשאול שאלה בנושא קניות באינטרנט, כמו חיפוש מוצר מסויים, טיפ לרכישה נבונה או שאלה אחרת?
הצטרפו לקהילה שלנו בפייסבוק >>

מועדון הצרכנות של קנה לי

הצטרפו בחינם וקבלו קופונים, מבצעים, עדכונים, טיפים ועוד.

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט