אמזון פריים דיי 2021 (Prime Day) – כל המבצעים וההטבות

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

עושים קניות באתר אמזון העולמי או האתרים המקומיים? אמזון פריים דיי הוא אחד ימי הקניות שאתם לא רוצים לפספס אותם. מדובר על אחד הימים החזקים של אתר המסחר האלקטרוני המוביל בעולם.

אמזון פריים דיי (Amazon Prime Day) הוא יום קניות ייעודי של אתרי אמזון החל משנת 2015. בשונה מהחגים שאתם בטח מכירים כמו יום הרווקים הסיני, בלאק פריידי או סייבר מאנדיי, החג אמזון פריים דיי מיועד אך ורק ללקוחות אמזון, וליתר דיוק – ללקוחות אמזון פריים.

במהלך יום הקניות הבלעדי של החברה, ניתנים מבצעים והנחות על מגוון מוצרים הנמכרים באתר ואף מוצרים ושירותים מבית החברה כגון מוצרים בפיתוח שלה או שירותים המוצעים על ידה.

מתי אמזון פריים דיי 2021?

אמזון פריים דיי חל בכל שנה באמצע חודש יולי (בדרך כלל, לא תמיד) החל מחצות הלילה בארה"ב (בישראל החל מהשעה 10:00 בבוקר). החג הוא הראשון מבין חגי הקניות האחרים שחלים כמה חודשים לאחר מכן.

לכן, אמזון פריים דיי 2021 חל בימים שני ושלישי בתאריכים 21.06.2021 ועד 22.06.2021. (תאריך סופי).

חג הקניות נמשך 48 שעות רצופות במהלכם ניתנות ההנחות, אך לעיתים אמזון יכולה להתחיל במכירה מוקדמת וייעודית. כמובן שכדאי להתחשב בהפרשי הזמן.

הרשמה למועדון אמזון פריים

כפי שאתם מנחשים, אמזון פריים דיי מיועד לא לכל הלקוחות ולא לכל הקונים באתר החברה, אלא רק ללקוחות שהם חלק ממועדון אמזון פריים.

זהו מועדון לקוחות ייעודי של החברה במסגרתו הלקוחות מקבלים גם משלוח סופר מהיר של עד 48 שעות ולפעמים הרבה פחות מכך (במדינות בהם יש מחסנים ייעודיים – מקווים שבקרוב גם בישראל).

המועדון מקנה גם הנחות בלעדיות לחברי המועדון, אפשרות לרכישה מוקדמת, קבלת שירותי אמזון האחרים ללא תשלום נוסף (כמו פריים וידאו) ועוד.

המועדון עולה כסף, אבל…. אפשר לקבל 30 ימי ניסיון בחינם ופעם אחת בלבד! לחצו כאן לקבלת חודש השתתפות חינם.

מבצעים והנחות פריים דיי

לקראת חג הקניות, אמזון יצרה עמוד ייעודי בו נמצאים כל המבצעים, ההנחות וההטבות של חג הקניות.

לפי השנים הקודמות, אמזון מציעה במבצעים שווים במיוחד את המוצרים שלה כמו קינדל (קורא ספרים אלקטרוני), פייר טיוי (סטרימר לצפייה בטלוויזיה ובתוכן), אקו דוט (רמקול חכם) ועוד. כמו כן, גם שירותים הניתנים על ידה כמו פריים וידאו, ספרים אלקטרוניים בהנחות ועוד.

תוכלו למצוא את כל ההטבות והמבצעים בעמוד זה.

אה.. כמובן שזה לא רק מוצרי אמזון. מוכרים רבים מציעים הנחות ומבצעים שווים במיוחד כמו מוצרי אלקטרוניקה, ביגוד והנעלה, אסתטיקה ויופי, מוצרים לבית ולגינה ועוד…

הטיפ של קנה לי

הירשמו ממש בתחילת חודש בו מתחיל, גם כדי שתוכלו להנות מיום הקניות הזה כאשר אתם חברי המועדון וגם כדי להשתתף במבצעים של מכירה מוקדמת שיכולים להיות לפני המועד.

תאריכי אמזון פריים דיי

  • אמזון פריים דיי 2021 – ימי שני ושלישי 21-22 יוני 2021. (סופי).
  • אמזון פריים דיי 2020 – ימי שלישי ורביעי 13-14 אוקטובר 2020.
  • אמזון פריים דיי 2019 – ימי שני ושלישי 15-16 יולי 2019.
  • אמזון פריים דיי 2018 – ימי שני ושלישי 16-17 יולי 2018.

רוצים לשאול שאלה בנושא קניות באינטרנט, כמו חיפוש מוצר מסויים, טיפ לרכישה נבונה או שאלה אחרת?
הצטרפו לקהילה שלנו בפייסבוק >>

מועדון הצרכנות של קנה לי

הצטרפו בחינם וקבלו קופונים, מבצעים, עדכונים, טיפים ועוד.

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט