אופני כושר חכמים סניילקל Snailcle S1

אופני כושר חכמים סניילקל Snailcle S1
2279 ₪ 2675 ₪ קנייה עכשיו

בואו להיות חברים שלנו, הצטרפו אל מועדון קנה לי SHOP הרשמי:
קהילת פייסבוק | ערוץ טלגרם | ערוץ וואטסאפ
והתעדכנו במבצעים והטבות בלעדיות!

המחיר השתנה? המוצר לא זמין? פנו אלינו כאן כדי לעדכן
LastPrice לאסטפרייס

קנייה באתר לאסטפרייס LastPrice

משלוח עד הבית: חינם
זמן אספקה: 6-7 ימי עסקים
אחריות: שנה על ידי רונלייט היבואן הרשמי
2279 ₪2675 ₪
KSP קיי אס פי קספ

קנייה באתר קיי אס פי KSP

משלוח עד הבית: חינם
זמן אספקה: 1-7 ימי עסקים
אחריות: שנה על ידי רונלייט היבואן הרשמי
2279 ₪2675 ₪

אופני כושר חכמים סניילקל Snailcle S1 – סימולציית אימון מתקדמת, מנועים מתקדמים המשנים את גובה הכידון והמושב תוך כדי הרכיבה' טכנולוגיית בינה מלאכותית ואפליקציה מתקדמת.

אחריותבכפוף לחנות כמפורט לעיל.
משלוחבכפוף לחנות כמפורט לעיל.
מותג / יצרןסניילקל Snailcle.
דגם / מק"ט / מספר מזהה מוצרS1.
תכונות / סקירהSnailcle S1
אופני הכושר החכמים המאפשרים סימולציית אימון מתקדמת, עם מנועים מתקדמים המשנים את גובה הכידון והמושב תוך כדי הרכיבה. טכנולוגיית הבינה המלאכותית והאפליקציה המתקדמת, יהפכו את האימון למהנה יותר.

טכנולוגיה ייחודית לזיהוי רמת התנגדות
בעזרת מערכת חיישנים מתקדמים המוגנת בפטנט, וטכנולוגיית בינה מלאכותית AI, אופני Snailcle יזהו את תנוחת הגוף והתנועה, ויתאימו את רמת ההתנגדות המתאימה ביותר. בעת ריכוך קדימה, רמת ההתנגדות תתעצם אוטומטית. כאשר יושבים בתנוחה ישרה, רמת ההתנגדות תפחת אוטומטית.

כיוון גובה אוטומטי
האופניים החכמים של Snailcle מצוידים במערכת בינה מלאכותית ייחודית וב-2 מנועים עוצמתיים המאפשרים שינוי גובה הכידון והאוכף תוך כדי הרכיבה, לחוויית רכיבה סוחפת. יחד עם מערכת בינה מלאכותית עוצמתית ואפליקציה חכמה, ניתן לחוות את הרכיבה ממש כמו במציאות.

אפליקציה חכמה עם תוכניות מותאמות אישית
עם אפליקציית Snailcle, ניתן למצוא תוכניות רכיבה אקראיות, מסלולים לבחירה, תחרויות, שיעורי אימון ועוד, המגבירים את ההנאה מהרכיבה. אפשר לבחור בין מספר תוכניות אימון, החל מסימולציית מסלול המעלה ומורידה באופן אוטומטי את האוכף והכידון, רכיבה חופשית ותוכנית חכמה לאימון אפקטיבי (בהתאם לדופק וואטים). ניתן לעקוב אחר ההתקדמות באפליקציית Snailcle. בנוסף האופניים משנות את רמת הקושי בהתאם למסלול הרכיבה הנבחר.

הפעלה קלה
בעת ההפעלה, אופני ה-Snailcle ישנו את גובה הכידון והמושב למיקום הנמוך ביותר, לטובת עלייה קלה. ניתן לשנות את גובה האוכף והכידון תוך כדי הרכיבה, על ידי לחיצה על כפתורי כיוון הממוקמים על הכידון.

מצב שינה חכם
האופניים לא בשימוש למשך 15 דקות? האופניים יעברו למצב שינה, והמערכת המגנטית תעצור את פעולתה לטובת חיסכון באנרגיה.

נוחות לאורך זמן
האופניים מצוידים במושב רחב ורך לנוחות מרבית. לא משנה כמה זמן רוכבים ובאיזו מהירות – האימון יהפוך לחוויה נעימה ומהנה. עם התאמה למגוון רחב של משתמשים בגובה 150-190 ס"מ, ומשקל מקסימלי של עד 120 ק"ג.

עיצוב נקי ומינימליסטי
עיצוב נקי בצבע לבן, להתאמה בכל חלל ולהענקת מראה מודרני וחדשני. התאורה אחורית תתאים את קצה ההבהובים למהירות הרכיבה. התאורה גם מציינת אם תקשורת ה-Bluetooth מחוברת או מנותקת.
מפרט טכני / תיאורמשקל מירבי: 120 ק"ג.
רמת התנגדות: 0-36.
עוצמה מירבית: 50N.M.
ספק כוח: DC24V 100W.
טווח כיוונון כידון: 190 מ"מ, מופעל חשמלית.
טווח כיוונון אוכף: 170 מ"מ, מופעל חשמלית.
צבע: לבן.
מימדיםמידות: רוחב 104.1-122 ס"מ, גובה 101.5-106 ס"מ, עומק 57.5 ס"מ.
משקל: -.
תכולה / המוצר כולל אביזרים נלוויםאופני כושר חכמים Snailcle S1.

תמונות וסרטונים:

אופני כושר חכמים סניילקל Snailcle S1
אופני כושר חכמים סניילקל Snailcle S1
2279 ₪ 2675 ₪
הערה: המידע המוצג כאן באתר הוא בגדר המלצה בלבד. החנויות ו/או המוצרים עשויים להשתנות ולהתעדכן מעת לעת והם יכולים שלא להיות זמינים או פעילים. ככל שמצויין פרטי מחירים של מוצרים או שירותים, הרי שהם נכונים נכון למועד פרסום התוכן, והמחירים כאמור עשויים להתעדכן מעת לעת. בעניין מחירים במטבע זר, ההמרה נעשית על בסיס השער היציג האחרון של בנק ישראל נכון למועד פרסום התוכן. אתר זה אינו מוכר מוצרים ולפיכך הקנייה וההתנהלות מול החנות היא על אחריות המשתמש בלבד. אם יש בעיה, נשתדל לסייע במידת האפשר והיכולת. התמונות והסרטונים באדיבות היצרנים, המותגים, היבואנים או האתרים והחנויות המוכרים את המוצר. המידע המופיע בעמוד המוצר מבוסס על המידע המופיע אצל היצרן, המותג, היבואן או החנות בה המוצר נמכר ולכן האחריות על נכונות המידע היא עליהם. ברכישת מוצרים מחוץ לארץ, מומלץ לוודא התאמה לתקנים בישראל, לרבות אישורים או רישיונות נדרשים.
בואו להיות חברים שלנו, הצטרפו אל מועדון קנה לי SHOP הרשמי:
קהילת פייסבוק | ערוץ טלגרם | ערוץ וואטסאפ
והתעדכנו במבצעים והטבות בלעדיות!

המחיר השתנה? המוצר לא זמין? פנו אלינו כאן כדי לעדכן

הרשמה לקבלת עדכונים במייל

נשלח לכם דילים, מבצעים והטבות

קניות באינטרנט - קנה לי
Logo