שואב אבק רובוטי שוטף רצפות עם אפליקציה וריקון אוטומטי איירובוט רומבה iRobot Roomba Combo j9+

שואב אבק רובוטי שוטף רצפות עם אפליקציה וריקון אוטומטי איירובוט רומבה iRobot Roomba Combo j9+

בואו להיות חברים שלנו, הצטרפו אל מועדון קנה לי SHOP הרשמי:
קהילת פייסבוק | ערוץ טלגרם | ערוץ וואטסאפ
והתעדכנו במבצעים והטבות בלעדיות!

המחיר השתנה? המוצר לא זמין? פנו אלינו כאן כדי לעדכן
LastPrice לאסטפרייס

קנייה באתר לאסטפרייס LastPrice

משלוח עד הבית: חינם
זמן אספקה: 1-5 ימי עסקים
אחריות: שנה על ידי קהלת יבוא היבואן הרשמי

שואב אבק רובוטי שוטף רצפות עם אפליקציה וריקון אוטומטי איירובוט רומבה iRobot Roomba Combo j9 Plus.

אחריותבכפוף לחנות כמפורט לעיל.
משלוחבכפוף לחנות כמפורט לעיל.
מותג / יצרןאיירובוט iRobot.
דגם / מק"ט / מספר מזהה מוצר Roomba Combo j9+.
תכונות / סקירהשואב אבק רובוטי רומבה® קומבו j9+ העוצמתי ביותר להרמת לכלוך עיקש מרצפות ושטיחים עם מערכת לריקון תא פסולת ומילוי מיכל מים. כולל 3 פעולות במכשיר אחד: שואב, שוטף ומקרצף. מתאים את עוצמת השאיבה והניקיון למשטח העבודה, באמצעות זרוע ניגוב שמתרוממת אוטומטית בעת זיהוי שטיח כדי להימנע מהרטבתו.
מערכת 4 שלבית: מברשת צד לניקוי פינות, מברשות גומי כפולות לאיסוף לכלוך ואבק, מערכת יניקה חזקה פי 50* לניקוי משטחי רצפות שונים בכל חלקי הבית וניגוב רטוב.
שואב האבק הרובוטי Roomba® Combo +j9 משתמש בטכנולוגיית iRobot Os וב- PrecisionVision Navigation כדי לזהות ולהימנע מלמעלה מ-80 חפצים נפוצים בדרכו כמו כבלים, גרביים, נעליים וכיו"ב.

3 ב-1: שואב האבק הרובוטי רומבה® קומבו j9+, שואב, שוטף ומקרצף שמתאים את עוצמת השאיבה והניקיון למשטח העבודה, באמצעות זרוע ניגוב שמתרוממת אוטומטית בעת זיהוי שטיח כדי להימנע מהרטבתו. מקרצף את הרצפה באמצעות הפעלת לחץ של כ-0.5 ק"ג ונסיעה הלוך וחזור להסרת לכלוך עיקש.

חכם יותר: אפליקציית iRobot Os גורמת לרובוט לנקות כמו שרוצים. ה-Roomba® Combo +j9 נמנע מחפצים בדרכו, הוא מאפשר לתזמן מספר ניקויים ביום על ידי למידה מתמשכת והתאמה לבית.

אין צורך להרים לפני שמנקים: שואב האבק הרובוטי Roomba® Combo +j9 משתמש בטכנולוגיית iRobot Os וב- PrecisionVision Navigation כדי לזהות ולהימנע מחפצים נפוצים בדרכו כמו צרכים של בעלי חיים, כבלים, גרביים ונעליים.

מנקה מתי ואיפה שרוצים: טכנולוגיית Imprint® Smart Mapping המאפשרת שליטה ותזמון אילו חדרים מנקים ומתי, באמצעות אחסון מפות מרובות לניקוי קל יותר בכל רמה בבית. בנוסף, ניתן להגדיר אזורים ספציפיים שיש להימנע מהם או לנקות אותם.

התאמה אישית: בהתבסס על ההעדפות, ההרגלים, הבית ועונות השנה, Roomba® Combo +j9 משתמש ב-iRobot Os כדי ליצור הצעות ניקוי מותאמות אישית – כמו ניקוי בתדירות גבוהה יותר במהלך השלכת, בעונות נשירה של חיות מחמד או עונות אלרגיות.

מערכת ניקוי חזקה וייחודית: מערכת ניקוי עוצמתית ארבע שלבית עם מערכת יניקה חזקה פי 50 (בהשוואה למערכת הניקוי מסדרת Roomba® 600), מתאימה את עוצמת היניקה לרמת הלכלוך ולסוג המשטח, מברשת לניקוי קצוות עוברת לאורך קירות ופינות, ומברשות גומי כפולות רב-משטחיות מוגנות בפטנט מתגמשות כדי להתאים לסוגי רצפות שונים וכדי לא להסתבך עם שיער חיות מחמד.

הגדרת ניקוי אוטומטי: עם iRobot Os ניתן להגדיר לרובוט שיתחיל לנקות באופן אוטומטי כאשר עוזבים את הבית ויעצור כשחוזרים הביתה, לצפייה רק בניקיון ולא בניקוי.

תמיד מנקה: חיישנים מתקדמים מאפשרים לרובוט לנווט מתחת ומסביב לרהיטים, ולאורך קצוות ומונעים ממנו ליפול במורד המדרגות.

ריקון אוטומטי: שואב האבק הרובוטי רומבה® קומבו j9+ עם מערכת לריקון תא פסולת המספיקה ל-60 ימים ומיכל מילוי מים המספיק ל-30 ימים.

מסנן ביעילות גבוהה ללכידת אלרגנים וחלקיקים קטנים.
תומך ב-Amazon Alexa, Google Assistant, Siri.
שליטה באמצעות אפליקציה.
מפרט טכני / תיאורסוללה: Lithium Ion ליתיום-יון 4460mAh.
מקור מתח: סוללה.
זמן עבודה מירבי (אורך חיי סוללה): 120 דקות.
קיבולת מיכל אשפה: 313 מ"ל.
שטח כיסוי: 200 מ"ר.
ריקון עצמי: כן.
מילוי עצמי: כן.
הימנעות ממכשולים: כן.
אפליקציה: כן.
צבע: שחור אייל.
מימדיםמידות: אורך 33.8 ס"מ, רוחב 33.8 ס"מ, גובה 8.6 ס"מ.
משקל: 4.07 ק"ג.
תכולה / המוצר כולל אביזרים נלוויםשואב אבק שוטף רובוטי iRobot Roomba Combo j9 Plus.
תחנת עגינה.

תמונות וסרטונים:

שואב אבק רובוטי שוטף רצפות עם אפליקציה וריקון אוטומטי איירובוט רומבה iRobot Roomba Combo j9+
שואב אבק רובוטי שוטף רצפות עם אפליקציה וריקון אוטומטי איירובוט רומבה iRobot Roomba Combo j9+
5590 ₪
הערה: המידע המוצג כאן באתר הוא בגדר המלצה בלבד. החנויות ו/או המוצרים עשויים להשתנות ולהתעדכן מעת לעת והם יכולים שלא להיות זמינים או פעילים. ככל שמצויין פרטי מחירים של מוצרים או שירותים, הרי שהם נכונים נכון למועד פרסום התוכן, והמחירים כאמור עשויים להתעדכן מעת לעת. בעניין מחירים במטבע זר, ההמרה נעשית על בסיס השער היציג האחרון של בנק ישראל נכון למועד פרסום התוכן. אתר זה אינו מוכר מוצרים ולפיכך הקנייה וההתנהלות מול החנות היא על אחריות המשתמש בלבד. אם יש בעיה, נשתדל לסייע במידת האפשר והיכולת. התמונות והסרטונים באדיבות היצרנים, המותגים, היבואנים או האתרים והחנויות המוכרים את המוצר. המידע המופיע בעמוד המוצר מבוסס על המידע המופיע אצל היצרן, המותג, היבואן או החנות בה המוצר נמכר ולכן האחריות על נכונות המידע היא עליהם. ברכישת מוצרים מחוץ לארץ, מומלץ לוודא התאמה לתקנים בישראל, לרבות אישורים או רישיונות נדרשים.
בואו להיות חברים שלנו, הצטרפו אל מועדון קנה לי SHOP הרשמי:
קהילת פייסבוק | ערוץ טלגרם | ערוץ וואטסאפ
והתעדכנו במבצעים והטבות בלעדיות!

המחיר השתנה? המוצר לא זמין? פנו אלינו כאן כדי לעדכן

הרשמה לקבלת עדכונים במייל

נשלח לכם דילים, מבצעים והטבות

קניות באינטרנט - קנה לי
Logo