שיווק לעסקים

קנה לי מציע לעסקים ולחנויות כלים לשיווק ולקידום העסק שלכם באמצעות תוכן, כך שאתם יכולים להגדיל את כמות הלקוחות והמכירות שלהם.

בתור מיזם צרכני, חשוב לנו להעניק לצרכנים מידע אמין, איכותי ומקצועי, על איך הם יכולים לבצע קניות באינטרנט בצורה חכמה ובטוחה תוך כדי שהם מקבלים הטבות ומבצעים טובים.

בתי עסק וחנויות המעוניינים לפנות אל קהל יעד צרכני ממוקד שגדל בכל יום, יכולים לפנות אל הלקוחות והצרכנים שלהם דרך תוכן הנוצר על ידי מיזם קנה לי.

למה כדאי עם קנה לי?

קנה לי מציעה לעסקים כלים מתקדמים לשיווק העסק שלהם, ובפרט:

 • תוכן המסביר איך העסק או החנות שלהם עובדת.
 • טיפים לרכישה חכמה באתר האינטרנט.
 • מקום לקידום ולהצגת קופונים ומבצעים.
 • הוספת ביקורת וחוות דעת שלנו.
 • אפשרות לקבלת קישור או טופס פניה ישירה אל בית העסק.
 • אפשרות לקידום ופרסום במנועי חיפוש או רשתות חברתיות לקהל האתר.
 • קידום באמצעות ערוצי השיווק האחרים של קנה לי.

תנאי זכאות לקדם את העסק

קנה לי מאפשר לקדם ולשווק עסקים אשר עומדים בקריטריונים שנקבעו על ידינו. רק עסקים אלו יכולים להשתתף בתכנית שיווק לעסקים, אלו הם:

 1. סוגי עסקים – בתי עסק וחנויות שיש להם אתר אינטרנט פעיל בו נמכרים מוצרים, או, עסקים ושירותים הקשורים לתהליך חווית רכישה באתרים (משלוחים, קופונים, חברי מועדון, וכד').
 2. שירות לקוחות – עסקים חייבים לאפשר לצרכנים לפנות אליהם כדי לקבל שירות לקוחות, תמיכה טכנית או כל פניה אחרת הקשורה ליצירת קשר, תלונות וגם קבלת הסבר על המוצר או השירות.
 3. ביקורות וחוות דעת – קנה לי עובר על חוות דעת וביקורות של צרכנים ברחבי האינטרנט. רק עסק שיש לו הרבה ביקורות חיוביות (90% מכלל הביקורות לפחות) לגבי המוצר או השירות, במיוחד בתקופה האחרונה, רשאי להשתתף. ביקורות מזוייפות לא נכללות במדד לחישוב.
 4. ערך מוסף – רק עסק שמציע ערך ללקוחות שלו יכולים לקדם עם קנה לי. ערך מוסף נמדד על כמה המוצר או השירות חשוב או חיוני לצרכן, עד כמה הוא ניתן לרכישה בהזדמנות טובה ובמחירים הוגנים, ופרמטרים נוספים.
 5. קופונים ומבצעים – בשירות כתיבת כתבה או ניוזלטר, יש לספק קופון "KNELI" שיהיה תקף לרכישה לתמיד. ניתן להגדיל את הנחת הקופון בתקופות חגים ומבצעים.

עסקים שלא עומדים בתנאי הסף – לא רשאים לקדם את העסק עם קנה לי. אנחנו חושבים על הצרכנים שמגיעים אלינו ולכן נאלצים לסנן עסקים שלא עומדים בתנאים מסויימים.

עסקים שעמדו בתנאי הסף, אך חדלו מלעמוד בהם – עלולים לאבד את התוכן שלהם שנמצא באתר קנה לי.

איך ניתן לקדם את העסק עם קנה לי?

עסקים המעוניינים לקדם את העסק שלהם, יכולים לעשות זאת באמצעות תכנית השותפים שלנו (תוכנית שיווק שותפים). זוהי תכנית WIN-WIN, בה לא משלמים על השיווק, אלא על המכירה בלבד.

זוהי שיטת שיווק בה אנחנו מקדמים את העסק או החנות שלכם, תמורת תשלום מבוסס הצלחה. כלומר, אנחנו נפנה אליכם תנועה איכותית של צרכנים, ונקבל עמלה רק אם נעשתה מכירה מאותה תנועה שהגיעה דרכנו.

יש לספק קופון בלעדי לאתר קנה לי, שיהיה תקף לרכישה בכל פעם שצרכן קונה דרך האתר. העמלה תחושב כאחוז מתוך העסקה בעת רכישה באמצעות קישור מקודד או באמצעות הקופון או ביחד.

במסגרת השיווק, אנחנו נדאג ליצור תכנים על האתר או החנות, ו/או, על המוצרים שנמכרים אצלכם. תכנים אלו כוללים כתבה מקצועית, שליחת מיילים בניוזלטרים, שיווק באמצעות הסושיאל מדיה שלנו ועוד.

הערה חשובה: שיטת השיווק הזו פעילה רק לעסקים ולחנויות שמתאימות לנו בלבד. ייתכן כי העסק יתבקש לבצע תשלום עבור יצירת התכנים וקידומם בערוצי השיווק שלנו.

מחירים – כמה זה עולה?

המחירים מבוססים עמלה לכל מכירה שנעשתה כתוצאה מערוצי השיווק שלנו. העמלה משתנה מעסק לעסק, בהתאם לתחום ובהתאם לפרמטרים נוספים.

איך מתחילים?

נשמע טוב? אפשר לפנות אלינו כדי לקבל מידע על מחירים ותנאים באמצעות הטופס הבא:

רוצים לשאול שאלה בנושא קניות באינטרנט, מחפשים מוצר, רוצים להתעדכן?
הצטרפו לקהילת הפייסבוק בחינם

מועדון הצרכנות של קנה לי

הצטרפו בחינם וקבלו קופונים, מבצעים, עדכונים, טיפים ועוד.