בנק הפועלים עם אמזון: הטבות ומבצעים בקניות באינטרנט ללקוחות הבנק

בואו להיות חברים שלנו, הצטרפו אל מועדון קנה לי SHOP הרשמי:
קהילת פייסבוק | ערוץ טלגרם | ערוץ וואטסאפ
והתעדכנו במבצעים והטבות בלעדיות!

המחיר השתנה? המוצר לא זמין? פנו אלינו כאן כדי לעדכן

לקוחות בנק הפועלים? הרווחתם.. הבנק חתם על הסכם שיתוף פעולה עם אתר אמזון העולמי ומקנה הטבות ומבצעים שווים. שיתוף הפעולה מתקיים בימים מיוחדים כמו חגי הקניות.

הבנק רוצה להרחיב את הפעילות של כרטיסי האשראי המונפקים על ידו (ולא על ידי ישראכרט) ולכן עורך שיתופי פעולה רבים. הכניסה של אמזון לישראל, הצעת אתר אמזון ישראל בעברית וחגי הקניות הייתה הזדמנות מעולה.

במהלך חגי הקניות הקודמים, הציע הבנק ללקוחות הבנק עם כרטיס אשראי בנקאי, קופונים במתנה לרכישות באתר Amazon.com.

אילו הטבות ומבצעים יש?

שיתוף הפעולה עוזר לכם, לצרכנים, רק בחגי הקניות הגדולים בעולם כמו בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, יום הרווקים הסיני וכד'. במהלך חגים אלו, הבנק מציע את ההטבות השונות.

בעבר, הבנק הציע מתנה של 50$ ו-30$ לרכישות באתר אמזון בסכומים של כ-100$ בלבד – זוהי הטבה שווה במיוחד. הבנק גם קידם את התכנית של אפליקציית העברת כסף ביט Bit באמצעות כרטיס אשראי ביטקארד המונפק על ידי כאל על ידי מתן הנחה של 40$ על קנייה ב-100$.

ככל הנראה במבצעי הקניות הבאים, יהיו הטבות דומות. כדי לא לפספס, תמיד אפשר להיכנס לקישור הייעודי באתר אמזון כדי לראות מה יש נכון לרגע זה.

את הקופונים, הבנק מציע ללקוחות דרך אתר האינטרנט, באזור האישי.

הערה: המידע המוצג כאן באתר הוא בגדר המלצה בלבד. החנויות ו/או המוצרים עשויים להשתנות ולהתעדכן מעת לעת והם יכולים שלא להיות זמינים או פעילים. ככל שמצויין פרטי מחירים של מוצרים או שירותים, הרי שהם נכונים נכון למועד פרסום התוכן, והמחירים כאמור עשויים להתעדכן מעת לעת. בעניין מחירים במטבע זר, ההמרה נעשית על בסיס השער היציג האחרון של בנק ישראל נכון למועד פרסום התוכן. אתר זה אינו מוכר מוצרים ולפיכך הקנייה וההתנהלות מול החנות היא על אחריות המשתמש בלבד. אם יש בעיה, נשתדל לסייע במידת האפשר והיכולת. התמונות והסרטונים באדיבות היצרנים, המותגים, היבואנים או האתרים והחנויות המוכרים את המוצר. המידע המופיע בעמוד המוצר מבוסס על המידע המופיע אצל היצרן, המותג, היבואן או החנות בה המוצר נמכר ולכן האחריות על נכונות המידע היא עליהם. ברכישת מוצרים מחוץ לארץ, מומלץ לוודא התאמה לתקנים בישראל, לרבות אישורים או רישיונות נדרשים.
בואו להיות חברים שלנו, הצטרפו אל מועדון קנה לי SHOP הרשמי:
קהילת פייסבוק | ערוץ טלגרם | ערוץ וואטסאפ
והתעדכנו במבצעים והטבות בלעדיות!

המחיר השתנה? המוצר לא זמין? פנו אלינו כאן כדי לעדכן

הרשמה לקבלת עדכונים במייל

נשלח לכם דילים, מבצעים והטבות

קניות באינטרנט - קנה לי
Logo